Burundi

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Burundi

Īpašums pārdošanai Burundi
Burundi ir maza Āfrikas valsts, kas robežojas ar Ruandu uz ziemeļiem, Kongo Demokrātiskā Republika rietumos un Tanzānija dienvidos un austrumos. Tā atrodas Lielo ezeru ģeogrāfiskajā reģionā un ir sauszemes valsts.
Visvairāk apdzīvotā pilsēta ir galvaspilsēta Bužumbura, citi pilsētas centri ir Muyinga, Ruyigi un atrodas plato.
Ja Jums ir interese ieguldīt īpašumu pārdošanai Burundi, jums jāzina, ka politiskā un ekonomiskā situācija vispār nav vienkārša, jo vairāk nekā desmit gadus valstī nemieri nekustamā īpašuma tirgū ir sarežģīta situācija.
Daudzas sadursmes starp iedzīvotājiem un republikāņu spēkiem ir atturējuši ārvalstu investorus, kuri ir ieinteresēti ieguldīt īpašumu pārdošanai Burundi.
Lielākā daļa Burundi nekustamā īpašuma tirgus galvenokārt ir dzīvojamā īpašuma daļa, kas ir lielākās daļas iedzīvotāju ekonomiskās situācijas dēļ.
Ir vairāki lieli Rietumu uzņēmumi, kas ir ieinteresēti attīstīt un veidot augsta līmeņa īpašumus, lai piesaistītu ārvalstu investorus, kas vēlas iegādāties īpašumu pārdošanai Burundi, bet arī cenšas attīstīt nekustamo īpašumu tirgu ar kaimiņvalstīm Āfrikas valstīs.
Labākā pilsēta, lai meklētu un nopirktu īpašumu pārdošanai Burundi, ir galvaspilsēta. Tā atrodas senā universitātē, tai ir starptautiska lidosta uz ziemeļrietumiem no pilsētas un ceļu savienojumi ar Bukavu un Goma Kongo un Kigali Ruandā.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 27299

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Burundi, Bujumbura, Bujumbura, Bujumbura

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

150000 m²
lauksaimniecības zemes pārdošanai
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB